13 Haziran 2010 Pazar

asilik etmeyin gızıım sabır gızım


Gızııım yazacaam dedim yazamadım gızım. Siyatiklerim azdı bu ara gızııım, her yerlerim ağrıyo gızım. Hemen asilikler, gımılık sokmuş gurbaa gibin huysuzlanmalar başlayadurmuş gızım. Hemen asilenmeyin gızııım. Nunde gızım sesin çok çıkıyo gızııım. Çabuk küsüyon gızım. Küsme gızım, kalp kırma gızııım. Ekşi suratlıyı kimse sevmez, yüzüne güler arkandan derler gızııım. Sosyal ortamlarda adın çıkar gızıım. Gün ışıdı artıkın Kılıçdaroğlu'ndan Chavez oğlana herkes sosyal ortamlarda gızııım. Kılıçdaroğlu'nun hayranları 500 bin olmuş dışarda da toplaşmışlar kek börek yemişler gızıım. Elalem sosyal ortamları ne için kullanıyor sen ne için gızııım. Çemkirme gızıım.

Guzularım cümcüklerim, şimdiklerde her bir fersahımı genç bir doktorlara elletiyorum. Servisteyim gızııım, bakımdayım. Bir de siz üzmeyin gızııım. Ah almayın gızım. Yedi derede yıkansaaız ah çıkmaz gızıım. Terlik atarım gızıım. Iskalamam gızım.

Doğa resmi koyuyom gızıım. Bakın rahatlayın gızım.

3 yorum:

 1. size anne diyebilir miyim teyze ?..:)))

  YanıtlaSil
 2. Merhaba Arzu, ben ısrarlı anonim yorumcun. Eğer biraz daha kasarsak, gızııım lafını internet efsanesi haline getirebiliriz. Hemi gızıım? Gül gibi evimde otürüyürsün gızıımm..

  YanıtlaSil
 3. Anam yavrum gızım blogguna goyduğun fotuıraf pek
  de haccakmış emmelakin bir yalunuş var kibime

  geldi.Keyiklerin hepüsü ardını mı dönmüş nedir,

  bilemedim...

  YanıtlaSil